Q PREMIUM RESORT

Nově postavený resort se nachází přímo na pláži. Hostům se velmi líbí jeho architektonické řešení, vše působí luxusně a moderně. Pokoje jsou prostorné a čisté, jejich vybavení odpovídající a v dobrém stavu. Personál z velké většiny milý a přátelský.
V hodnocení stravy nemají hosté co vytknout, v nabídce místní i mezinárodní kuchyně, vše v dostatečném množství, chutné, velmi hezky naaranžované.
Pláž je menších rozměrů, místy se vyskytují kameny nebo skály a při větších vlnách je z tohoto důvodu v moři nebezpečno hlavně pro děti. Přístup je možný též přes molo. Lehátka a slunečníky zdarma.
Přes den probíhají animační programy, večer dětská diskotéka a různá představení. Využít se dá i menší nabídky sportovních aktivit.
Nedaleko hotelu stojí bazar, do kterého jezdí autobus nebo se tam dá pohodlně dojít pěšky. Místní dopravou lze dojet též do center Avsallar, Manavgat a Alanya.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>