PYLI BAY

Starší hotel leží v letovisku Marmari u pláže. Tvoří jej několik budov s menšími pokoji. Ty jsou jednoduše a účelně vybaveny, většinou starším nábytkem. Celkově by potřebovaly zrenovovat. Personál je milý.
Strava nabízená v programu all inclusive většině hostů chutná a vyhovuje. Výtky mají především k nedostatečné nabídce místních pokrmů. Někteří jsou však stravou zklamaní celkově.
Pláž ležící asi 500 metrů od hotelu je velmi pěkná, prostorná a se světlým pískem. Vstup do moře pozvolný, lehátka a slunečníky za poplatek.
Animační programy se zde nekonají, ze sportovních nabídek můžete využít tenis nebo minigolf. Jednou týdně hotel večer pořádá venkovní barbecue. Vodní sporty na pláži.
V letovisku najdete několik taveren a turistických obchodů. Do živějších letovisek v okolí můžete dojít procházkou (Tigaki) nebo autobusem (Kós), jehož zastávka je poblíž.
Hotel je vhodný pro méně náročné klienty.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>