PRINCESS FLORA

Hotel leží ve vesničce Kalithea, asi 5 km od centra hlavního města Rhodos. Disponuje čistými pokoji se starším vybavením. Klimatizaci v ceně mají pouze hosté s all inclusive, ostatní za poplatek. Zaměstnanci jsou milí.
Stravování zajišťuje v programu polopenze nebo all inclusive. S rozmanitostí a kvalitou jsou hosté spokojeni, koktejly jim také chutnají.
Na pláž se dojde po cca 400 metrech, je nutné přejít poměrně frekventovanou silnici. Je písečná, s lehátky a slunečníky za poplatek.
Večer se tu koná 2x týdně hudební vystoupení. Ze sportovních aktivit pouze tenis či vodní sporty na pláži.
V blízkém okolí hotelu najdete dva supermarkety, restaurace až dále. Hlavní město je dobře přístupné veřejnou dopravou, která má zastávku před hotelem a jezdí často. Taxi vyjde na 7 €.
Hotel je dobrým výchozím bodem pro poznávání ostrova a s ubytováním a stravou jsou hosté vzhledem k příznivé ceně velmi spokojeni.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>