PRIMASOL SINEVA PARK

Hotel se nachází v letovisku Sveti Vlas cca 50 metrů od pláže a tvoří komplex s hotelem Primasol Sineva Beach. V areálu je mnoho schodů. Ubytování poskytuje v prostorných čistých pokojích s odpovídajícím vybavením umístěných ve třípatrové budově. Personál je milý a přátelský, ojediněle některým hostům přijde některý jedinec neochotný.
Na stravu panují rozdílné názory, více hostů se přiklání ke kladnému hodnocení. Pokrmy jsou chutné a nabídka rozmanitá, konají se tematické večery. Náročnější klienti bývají zklamaní, protože očekávali pestřejší výběr, zřídka je jídlo jen vlažné.
Písečná pláž je vzdálena cca 50 metrů a je čistá, bez povalujících se odpadků. Lehátka a slunečníky za poplatek. U bazénu jsou zdarma a jejich počet plně dostačuje.
Animační programy probíhají po celý den. Na pláži možnost vodních sportů.
V okolí má člověk možnost nákupů, za větší nabídkou nebo nočním životem se doporučuje navštívit Slunečné pobřeží, které je vzdáleno cca 4 kilometry a kam jezdí několikrát denně autobus za minimální poplatek. Aktivnější si mohou udělat pěknou procházku. V hotelové lobby wifi zdarma. Jezdí sem turisté všech věkových kategorií.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>