PRIMA SOL TITANIC RESORT

Hotelový komplex, který svým návštěvníkům nabízí k využití jeden z největších aquaparků v Hurghadě, se nachází cca 700 metrů od pláže. Ubytování nabízí ve standardních pokojích, o spokojenost klientů a čistotu se stará pozorný personál.
Co se stravy týče, větší část hostů ji považuje za nepříliš vydařenou. Stěžují si na stále se opakující nabídku, nedostatečně ochucené a v několika případech i převařené jídlo. Čerstvost zeleniny by dle jejich mínění mohla být také lepší.
Pláž je společná se sesterskými hotely, možnost šnorchlování. Přístupová cesta k pláži vede zahradami okolních hotelů, v případě zájmu je pro hosty zajištěna doprava, která jezdí každých deset minut.
Největší lákadlem především pro děti je množství skluzavek a tobogánů. Ty jsou v dobrém stavu. Hosté upozorňují, že po 18. hodině je koupání v bazénech zakázáno.
Ubytování ocení převážně milovníci vodních atrakcí a pozorovatelé podmořského života.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>