PREMIUM BLUE LAGOON

Hotel se nachází cca 800 metrů od vlastní pláže a tvoří jej množství vilek, které disponují běžnými pokoji v této oblasti. S čistotou by to podle mnohých mohlo být lepší. Ze zaměstnanců má většina hostů pocit, že bez dýška udělají neochotně pouze to nejnutnější, za trochu všímavosti a ochoty je potřeba si připlatit.
Stravu hodnotí jako jednotvárnou a nenadchla je. Chuťově si jsou jídla podobná a špatně připravená (převařená, neokořeněná,…)
Na pláž jezdí několikrát denně shuttle bus zdarma. Jeho kapacita je pro počet hostů někdy nedostatečná. V areálu se dá využít třech bazénů, jeden z nich je v zimním období vyhřívaný. Animační tým se snaží hosty zabavit přes den, večer se pak konají různá představení. Velkou výhodou hotelu je jeho poloha v centru Hurghady a blízkost promenády, takže si každý může vymyslet individuální zábavu a program podle svých představ.
Celkově je ubytování zde vhodné pro nenáročné hosty a pro ty, kteří vyhledávají blízkost rušného centra. Velký podíl hostů tvoří mladé páry.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>