PRELUNA

Hotel se nachází v centru střediska Sliema na pobřežní promenádě. Ubytování nabízí ve standardních pokojích bez balkonu nebo v pokojích superior s balkonem. Vybavení je částečně opotřebované, ale plně funkční. Wifi dostupná zdarma i na pokojích. Personál je milý.
Stravování si můžete vybrat do snídaní k all inclusive. Pokrmy jsou chutné a nabídka dostatečně rozmanitá.
U hotelu najdete prostranství s bazénem s mořskou vodou a terasou. Lehátka mohou hosté využít zdarma, slunečníky za poplatek. Vstup do moře přes molo po schodech. Další pláže v okolí, dostanete se na ně autobusy.
V hotelu najdete fitness, saunu, minigolf a wellness centrum. Hosté s all inclusive mají vstup do většiny těchto prostor zdarma. Na střeše je jacuzzi.
V okolí najdete mnoho obchůdků, restaurací a možností zábavy. Autobusová zastávka, ze které jezdí autobusy do všech částí ostrova, je u hotelu. Hlavní město Valletta je vzdáleno pět kilometrů.
Hotel je vhodným výchozím místem pro výlety po ostrově.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>