POGGIO DI TROPEA

Hotel se nachází na skále nad mořem a tvoří jej několik nízkých budov. Díky své poloze poskytuje krásný výhled na okolí i na městečko Tropea. Ubytování nabízí v pěkných pokojích, kuchyň a chladnička se mohou využívat za poplatek. Personál je milý a vstřícný.
Hotel nabízí stravování all inclusive light, což znamená plnou penzi s vybranými nápoji k hlavním jídlům a v baru u bazénu. Snídaně se zdají hostům spíše jednotvárnější, ostatní chody hodnotí jako průměr – někomu chutná více, někomu méně.
Pláž pod hotelem je přístupná po cca 150 schodech, pokrývá ji písek a drobné kamínky. Na městskou pláž Tropea (vzdálenost cca 2 km) vypravuje hotel čtyřikrát denně autobus zdarma. Zde mají na soukromém úseku pláž hoteloví hosté lehátka a slunečníky k dispozici zdarma.
Volný čas můžete trávit u bazénu nebo na některém z výletů do okolí – doporučuje se navštívit ostrovy v okolí. Nedaleko leží vesnička Parghelia, kde najdete obchůdky a restaurace. Do města Tropea se dá dojít během dvaceti minut příjemné procházky.
Hotel navštěvují především páry a rodiny všech věkových kategorií.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>