PESTANA BAY

Hotel leží nad pláží Praia Formosa, která je jednou z mála pláží na ostrově. Díky poloze zde bývá jasno, i když je právě na většině Madeiry zataženo. Ubytování nabízí v prostorných, čistých, dobře vybavených pokojích s kuchyňským koutem. Standardní studia nemají klimatizaci. Všechny mají výhled na oceán. Zaměstnanci jsou milí a nápomocní.
Stravování all inclusive a podává se formou bufetu. Výběr je pestrý a od každého zde najdete něco. Dobrý je i výběr ovoce a zmrzliny.
Pláž je sopečného původu, takže je tmavá, oblázkovo-kamenitá, dále přechází v hrubší písek. Není moc vhodná pro děti, vyskytují se tu větší vlny a velký příliv a odliv. Doporučuje se obuv do vody. Lehátka a slunečníky za poplatek. U bazénu lehátka zdarma a slunečník za poplatek.
Volný čas můžete trávit na tenisových kurtech nebo ve fitness. Pro odpočinek slouží wellness centrum. Večer se většinou konají hudební vystoupení.
Do centra Funchalu vypravuje hotel každou hodinu zdarma autobus. Pokud si chcete pronajmout automobil, doporučuje se zamluvit jej předem přes internet – vyjde to tak mnohem levněji.
Hotel je vhodný pro kombinaci odpočinkové a aktivní dovolené, navštěvují jej téměř výhradně páry, většinou nad 40 let.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>