PERNERA BEACH

Pětipatrový hotel leží v zahradě u pláže na okraji letoviska Protaras. Ubytování nabízí v prostorných čistých pokojích s novým vybavením. Personál je velmi pozorný a vstřícný.
Stravu si hosté chválí. Chuťově i rozmanitostí jim vyhovuje. Snídaně jsou především v anglickém stylu, ale vybere si tu každý. Večeře bývají tematické.
U hotelu najdete dvě pláže – jednu kamenitou přímo před hotelem, kam je vstup pouze s obuví do vody a druhou písečnou s pozvolným vstupem. Lehátka a slunečníky za poplatek.
V hotelu se o zábavu stará animační tým, který hosty neobtěžuje. Najdete tu také celkem širokou nabídku sportů včetně těch vodních. Večer se několikrát týdně koná zábavný večer.
Do centra Protarasu je to cca tři kilometry. Dobré spojení po letoviscích na ostrově zajišťuje místní doprava. I v okolí však najdete obchody a restaurace.
Hotel je u hostů velmi oblíben a mnozí se vracejí opakovaně. Vhodný je pro všechny věkové kategorie.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>