PEARL BEACH

Resort leží na západním pobřeží u pláže v oblasti Flic en Flac. Ubytování nabízí v běžně vybavených pokojích. Stane se, že něco nefunguje a oprava nebo výměna pokoje trvá déle. Zaměstnanci se snaží být milí a vstřícní. Celkově však hostům přijde, že jich je málo a jsou přepracovaní.
Stravování je možné buď v programu polopenze nebo all inclusive. Co se kvality a chuti týče, někteří hodnotí jídlo jako dobré pouze na zasycení, jiní si pochutnávají a chválí. Objevily se stížnosti, že po terase pobíhají myši.
Pláž leží před hotelem. Lehátka a slunečníky jsou částečně v horším stavu. Najdete zde dobré podmínky pro šnorchlování.
Volný čas se dá strávit návštěvou fitness nebo spa centra a k dispozici je široká nabídka vodních sportů. Večer se konají hudební vystoupení.
Výhodou resortu je blízkost centra Flic en Flac, kam dojdete během čtvrthodinové procházky. Najdete zde obchůdky i restaurace a bary. V místě taktéž funguje hromadná doprava.
Resort je vhodný pro všechny kategorie, nabízí odpočinek v přírodě i blízkost živého centra.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>