PAVLO NAPA

Hotel tvoří dvě budovy a nachází se přímo na pláži v zálivu poblíž centra Ayia Napa. Disponuje běžnými pokoji se starším, ale zachovalým vybavením. Koupelny by zasloužily renovaci. Personál je velmi milý a ochotný.
Stravu naprostá většina hostů chválí, přijde jim chutná a rozmanitá. Nároční klienti by však výběr uvítali větší. Mnoho hostů přijíždí z Británie, proto je kuchyně ovlivněna anglickou kuchyní.
Hotelová pláž leží v zálivu, lehátka a slunečníky jsou na ní za poplatek. Je čistá, ve vodě se u břehu někdy vyskytují naplavené řasy, dále je moře čisté. Další pěkná pláž se nachází asi deset minut od hotelu. Co se sportovního vyžití v hotelu týče, hosté vyzdvihují dobře vybavené fitness centrum.
Od hotelu si můžete udělat krásné procházky na obě strany, do letoviska Ayia Napa s čilým životem je to kolem půl hodiny pěší chůze, dále stojí u hotelu autobusová zastávka a můžete využít služeb místní dopravy.
Pobyt zde je vhodný pro všechny kategorie turistů.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>