PARKIM AYAZ

Hotel se nachází v centru letoviska Gümbet. Ubytování nabízí v pokojích různých kategorií, standardní dvoulůžkové jsou menší rozlohy, ale plně dostačující. Jsou hlučné, bývají slyšet sousedé z vedlejších pokojů a při orientaci do centra také ruch z ulice. Vybavení je na některých starší, na jiných novější. Úklid probíhá bez problémů a zaměstnanci jsou milí.
Stravování nabízí v programu all inclusive, který hosté hodnotí jako velmi pestrý, bohatý a chutný. Také nápoje a koktejly jsou podle nich dobré kvality.
Pláž leží před hotelem. Lehátka a slunečníky zde jsou zdarma a v dostatečném počtu, není nutná rezervace ručníky. Pláž tvoří hrubší písek a oblázky, pro citlivější je vhodná obuv do vody.
Animační program je pestrý a probíhá během dne i večer. Najdete zde bohatou nabídku sportovních aktivit, skluzavky v bazénu i masáže nebo saunu.
Před hotelem je promenáda, nákupní a zábavní možnosti v bezprostřední blízkosti.
Hotel je určen spíše pro mladší, kterým nevadí větší hluk. Výhodou je poloha v centru a prostorná pláž.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>