PARK HYATT ABU DHABI HOTEL & VILLAS

Nově postavený luxusní hotel se nachází na ostrově Saadiyat. Disponuje prostornými pokoji různých kategorií. Ty jsou designově vybavené a velmi pohodlné. Personál se chová profesionálně a je velmi milý.
V základní ceně jsou obsaženy snídaně, přikoupit je možné polopenzi. Podávají se formou bufetu. Jídlo je kvalitní a chutné. Je možné jíst též ve steak restauraci, tam dostanete kredit a útratu nad něj musíte uhradit. Nápoje jsou jako všude v Emirátech drahé, jídlo v hotelu kupované mimo polopenzi taktéž.
Pláž s jemným světlým pískem leží před hotelem. Oblast je součástí chráněné mořské rezervace, potkáte se tu s delfíny nebo želvami. Je vhodná pro potápění. Lehátka a slunečníky mají hosté ik dispozici zdarma.
Animační programy zde neprobíhají, hotel je v první řadě určen k odpočinku. Pro aktivnější je tu fitness nebo tenisové kurty, dále si můžete zahrát golf, hřiště najdete za hotelem. Na pláži se provozují vodní sporty. Navštívit můžete také welleness centrum, kde najdete saumu či různé uvolňující masáže a procedury.
V okolí toho zatím moc není, oblast se teprve buduje. V budoucnu je v plátnu několik luxusních hotelů, restaurace a městečko. Ze zajímavostí tu je Ferrari park, nedaleko od něj aquapark. Do Abu Dhabi se dostanete taxíkem, vzdálené je asi 15 km.
Hotel je vhodný pro luxusní odpočinkovou dovolenou. V létě je třeba připravit se na velmi vysoké teploty vzduchu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>