PARADISE BEACH

Hotel se nachází na pláži na klidném místě v letovisku Sveti Vlas. Prostorné a čisté pokoje má rozmístěny v několika čtyřpodlažních budovách. Zaměstnanci se snaží a jsou ochotní.
Strava formou all inclusive, naprosté většině hostů vyhovuje co do rozmanitosti. Ohledně chuti by mohla být více kořeněná, ale k tomu stojí k dispozici různé druhy koření a člověk si tak může ochutit vše podle svých představ. Komu se jídlo zdá studené nebo vlažné, může si ho přihřát v mikrovlnné troubě.
Na písečnou pláž s pozvolným vstupem se dostanete panoramatickým výtahem, neboť hotel leží na kopečku. Pláž je prostorná a čistá, lehátka a slunečníky zdarma.
O zábavu se stará animační tým, jehož práci hodnotí hosté dobře. Rozumět budou i děti, protože někteří animátoři jsou Češi.
Hotel leží mimo rušné centrum, ale jak do centra letoviska Sveti Vlas, tak na Slunečné pobřeží nebo do Nessebaru se dá dojet autobusovou dopravou, jejíž zastávku najdete před hotelem.
Hotel je vhodný pro prožití klidné dovolené a navštěvují jej především páry a rodiny.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>