PARADISE BAY

Hotel se nachází na severu Malty. Leží na klidném, odlehlém místě. Ubytování nabízí ve standardně vybavených pokojích s chladničkou. Hosté často zmiňují měkké, proleželé nepohodlné matrace. Pokoje na stranu k silnici jsou docela rušné vzhledem k provozu.
Stravování nabízí hotel od snídaní k all inclusive. Co do chuti a rozmanitosti vyhovuje některým více, jiným méně. V okolí však další restaurace nenajdete.
Hotel má vlastní písečnou pláž, ta je však podle hodnocení malinkatá a nedostačující. Dojdete na ni podchodem pod silnicí. Voda nebývá čistá. Další vstup do moře je možný po žebříku ze skály, kde je moře již čistější. Hotel však disponuje třemi bazény (s mořskou vodou) a jedním krytým, v zimě vyhřívaným.
Na hotelu najdete animační tým, možnosti sportovního vyžití i večerní zábavné programy. V areálu je jeden obchůdek s běžnými potřebami a suvenýry, jeho ceny jsou však vysoké. Autobusová zastávka, ze které se dá procestovat celý ostrov, stojí nedaleko.
V blízkém okolí hotelu nenajdete žádné restaurace, obchody nebo zábavu. Dají se dělat procházky podél skalnatého pobřeží. Je také vhodný jako výchozí místo pro výlety na ostrovy Gozo a Comino, neboť stojí v blízkosti přístavu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>