PARADIS PALACE

Resort se nachází na pláži v oblasti Hammamet. Skládá se z hlavní budovy a několika bungalovů rozmístěných v rozlehlé zahradě. Pokoje jsou prostorné, čisté, pohodlně vybavené. Pokoje v hlavní budově směřují k bazénu a prostoru pro animační programy, takže v nich je větší hluk, a to až do noci. Personál se snaží a je milý.
S nabídkou stravování jsou hosté spokojeni. Je pestrá, jídla jsou chutná a připravena z kvalitních surovin. Pořádají se tematické večery.
Hezká písečná pláž leží před hotelem, lehátek a slunečníků je dostatek a jsou zdarma.
Během dne probíhají animační programy, večer se pak pořádají show a různá představení. Někomu přijde doprovodná hudba zbytečně hlasitá. Dále je k dispozici klasická nabídka sportovního vyžití jako fitness nebo tenis. Na pláži se provozují vodní sporty.
V okolí najdete obchůdky a restaurace. U hotelu stojí též autobusová a vlaková zastávka, ze které se dostanete do dalších míst.
Resort navštěvují všechny věkové kategorie a hosté jsou s pobytem spokojeni.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>