PANORAMA

Hotel leží poblíž vesničky Mellieha, asi kilometr od pláže. Ubytování nabízí v jednoduše a účelně vybavených pokojích, které mají výhled na moře. Podle hostů by zařízení pokoje potřebovalo vyměnit za novější a čistota zde také není stoprocentní, na koupelnách i pokojích se vyskytuje plíseň. Na případné požadavky na opravy se reaguje, někdy však až po několika dnech.
V oblasti stravy si hosté stěžují na jednotvárné a poměrně chudé snídaně.
Pláž je od hotelu vzdálena asi kilometr. Pěšky tam jste za deset minut nebo můžete využít místní dopravu a zajet se podívat i na ostatní pláže ostrova. Týdenní jízdenka, se kterou můžete jezdit po celý den, stojí 6,50 €. Na hotelu najdete též menší bazén s mořskou vodou. Podle některých není vhodný pro děti.
V okolí najdete nákupní možnosti. Hosté doporučují výlet na ostrovy Gozo a Comino. Vhodný je spíše pro méně náročné zákazníky, kteří plánují větší část pobytu procestovat.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>