PANORAMA HOTEL

Hotel leží na vyvýšeném místě necelý kilometr od pláže. Většina pokojů se nachází v bungalovech rozmístěných v pěkné zahradě. Jsou standardně vybaveny, klimatizace je za příplatek. Většina má částečný výhled na moře. Personál se chová mile a vstřícně.
Názory na stravu se různí. Ale většina lidí je víceméně spokojena, někdo by uvítal větší rozmanitost, jiným připadá zvláštně ochucená nebo špatně připravená. Ale vždy si lze najít něco podle své chuti.
Na pláž se lze dostat procházkou po klikaté, málo frekventované silnici nebo na ni hotel dvakrát denně vypravuje autobus. Pokrývá ji hrubší písek, moře je čisté. Lehátka a slunečníky za poplatek. V okolí se dá navštívit více pláží.
Na hotelu je sice animační tým, ale moc toho nepředvádí, večer se pořád hraje bingo.
Hotel je poměrně vzdálen od obchůdků a taveren, v bezprostřední blízkosti není téměř nic. Do centra Agia Pelagia je to zhruba dva kilometry.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>