PANORAMA BUNGALOWS RESORT EL GOUNA

Resort se rozkládá v lagunách v letovisku El Gouna. Ubytování nabízí ve starších pokojích různých kategorií. Z bungalovů vede přímý vstup do laguny po žebřících. Názory hostů na kvalitu poskytovaných služeb se značně liší. Některým se zdají veškeré prostory špinavé a poničené, úklid pokojů nedostatečný a odfláknutý, personál neochotný, jiní nemají k ubytování a zaměstnancům žádné připomínky.
Strava je celkem pestrá a nabídka bohatá, ale opakuje se. Přesto při množství druhů pokrmů není problém vybrat si každý den něco jiného. Hosté by uvítali více ovoce, nápoje by mohly být lépe vychlazené a lepší kvality (převážně umělé „džusy“).
Na pláž se dá dojít během čtvrthodiny buďto pěšky nebo každou hodinu vyjíždí loďka, která tam hotelové hosty zdarma doveze během pěti minut. Vstup do vody mírný a vhodný i pro děti, pěkné šnorchlování.
O animačních programech se hosté nezmiňují, hotel doporučují spíše pro prožití klidné, romantické dovolené. Do centra městečka s obchody a zábavou je to chvilka a nudit se zde nikdo nemusí.
Vzhledem k rozporuplným recenzím je hotel vhodný spíše pro méně náročné zákazníky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>