PALMASERA VILLAGE

Hotel leží ve svahu blízko pláže v oblasti Cala Gonone. Areál se skládá z vilek, ve kterých jsou pokoje různých kategorií. Někteří si stěžují na zatuchlý vzduch v pokojích. Hosté ubytovaní v pokojích typu Borgo mají k dispozici vlastní bazén, do kterého nemají přístup hosté z ostatních typů pokojů. Úklid probíhá pravidelně a pečlivě, jazykové znalosti zaměstnanců by mohly být lepší.
Strava v programu all inclusive hosty moc nenadchla, nabídka je podle nich chudá, nápoje k hlavním jídlům značně omezené (pouze voda a víno). Mezi hlavními jídly by také uvítali širší nabídku snacků. AI bar je od pláže docela vzdálen a musí se k němu do kopce.
Pláž s hrubším pískem zbarveným do růžova je přístupná po schodech nebo cestou kolem hotelu. Lehátek a slunečníků zdarma k dispozici dostatek. Hotelový bazén je napuštěn mořskou vodou.
Na hotelu probíhá animační program, podle některých zbytečně hlučný. Mnozí jistě ocení, že je i v českém nebo slovenském jazyku. Dále mohou hosté využít sportovišť v hotelu.
Do centra s obchody a restauracemi je to 800 metrů. Hotel je vhodný pro strávení klidné dovolené nebo jako výchozí bod pro poznávání Sardinie.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>