PALMA DE MIRETTE

Starší hotel leží u uměle vybudovaného zálivu. Ubytování nabízí v pokojích, které jsou co do velikosti dostatečné, ale jejichž vybavení je už značně opotřebované. Nastavení správné teploty vody ve sprše je prý obtížné, teče buď horká nebo studená. Úklidu zaměstnanci také moc nedají. Většinu služeb vykonají pouze za bakšiš.
Stravu hodnotí hosté jako jednotvárnou a chuťově slabou. Nabídka se neustále opakuje pouze s drobnými změnami. Ovoce je v nabídce málo. Častý je nedostatek hrníčků a lžiček, nádobí bývá nedostatečně umyté. Nápoje mají pokojovou teplotu a vydávají se hlavně v 1 dl plastových kelímcích, které pak hosté nechávají povalovat po areálu.
Písečná pláž v zálivu je malinkatá a tím pádem lehátka a slunečníky dostanou jen ti, kteří si přivstanou nebo lépe zaplatí za rezervaci personálu. Místní korál je poničený a hrozí od něj zranění v podobě pořezání.
O zábavu se stará animační tým, někomu to vyhovuje, jiným ne. Staré i nové centrum Hurghady se nacházejí ve vzdálenosti cca třech kilometrů.
Hotel navštěvují převážně Rusové. Hosté se shodují, že momentálně rozhodně nemá úroveň 4* a je vhodný pro nenáročné zákazníky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>