PALAIS DES ILES

Hotel leží asi 300 metrů od pláže. Disponuje pokoji se starším vybavením. Pokoje v suterénu se moc nelíbí a pokud zažádáte o výměnu, většinou vám vyhoví. Názory na úklid se různí. Zaměstnanci jsou milí, i když některým hostům přijde, že je s nimi díky nedostatečným jazykovým znalostem těžká domluva a někdy reagují pomaleji.
Stravování nabízí jako all inclusive. V nabídce je toho dost, ale téměř pořád se opakuje. Najdete tu jak mezinárodní, tak místní kuchyni.
Pláž leží asi 300 metrů od hotelu. Pokrývá ji světlý jemný písek. Lehátek a slunečníků je na ní však vzhledem ke kapacitě hotelu nedostatek, jsou brzy po ránu rezervovaná.
O zábavu se stará aktivní animační tým. Někomu jeho nasazení vyhovuje, jiný by uvítal více klidu. Najdete tu též klasické nabídky sportovního vyžití a malé spa centrum. Večer se konají různá vystoupení.
V okolí jsou možnosti nakupování. Za větším výběrem je vhodné si udělat výlet do větších měst.
Hotel je vhodný pro méně náročné hosty, jezdí se všechny věkové kategorie.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>