OLYMPOS BEACH

Hotel leží u pláže a od letoviska Faliraki je vzdálen asi 2,5 km. Ubytování nabízí v pokojích menší velikosti s částečně starším nábytkem a zařízením koupelen. Vše je čisté. Zaměstnanci se chovají vstřícně.
Stravování nabízí v programu all inclusive a je velmi rozmanité. Hosté mají bohatý výběr místní i mezinárodní kuchyně. Chválí si, že zahrnuje i nápoje vyšší kvality.
Pláž leží před hotelem a tvoří ji písek s oblázky. Vstup je místy složitější, vyskytují se větší kameny. Není však problém najít o pár metrů dále místo s písčitým vstupem. Lehátka a slunečníky zdarma.
Po celý den i večer zde organizuje zábavu animační tým. Jeho programy jsou na dobré úrovni. Ze sportovních aktivit tu najdete například tenisové kurty. Večer se konají různá vystoupení.
Obchůdky najdete jak v areálu, tak v okolí. Do Faliraki nebo Rhodos Townu se můžete dostat autobusem za 5, resp. 40 minut.
Hotel je vhodný pro odpočinkovou dovolenou. Hosté si chválí zejména stravu, v ostatních směrech doporučují spíše méně náročným.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>