OLYMPIC LAGOON RESORT

Hotel je umístěn v zahradě a skládá se z hlavní budovy a několika bungalovů. Část Fisherman’s Village je určena pouze dospělým hostům. Někteří hosté si stěžují na polohu hotelu. Stojí u hlavní silnice a tak v některých pokojích je slyšet hluk, který brání klidnému odpočinku. Vybavení některých pokojů je již opotřebované. Ve všech prostorách je čisto a zaměstnanci jsou vstřícní.
V oblasti stravování jsou hosté velmi spokojeni, výběr je pestrý a pokrmy chutné. Kromě hlavní restaurace mají možnost najíst se v několika tematických.
Na pláž Landa oceněnou modrou vlajkou EU je to z hotelu cca 200 metrů, lehátka a slunečníky za poplatek. Další krásné pláže Nissi beach a Makronissos beach najdete v docházkové vzdálenosti.
O zábavu se stará animační tým, v sezoně i v češtině. Pro aktivní strávení dovolené je tu k dispozici mnoho sportovních možností, pro klidné relaxační zóna a wellness centrum. Večer se konají různá vystoupení. Hotel disponuje též sedmi bazény, tři z nich pouze pro klienty Fisherman’s Village, jeden pouze pro dospělé, jeden dětský se skluzavkami. Najdete tu také línou řeku.
V blízké okolí najdete několik obchůdků a restaurací, do centra Ayia Napy vzdáleného 4 kilometry se můžete pohodlně dostat autobusem. Nedaleko najdete též aquapark.
Do hotelu jezdí především rodiny a páry všech věkových kategorií a mnozí se spokojeni vracejí opakovaně.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>