OLD RIVER

Menší rodinný hotel leží nedaleko pláže v oblasti Kalábrie asi 7 kilometrů od města Tropea. Ubytování nabízí v pokojích, které jsou zařízeny v různém stylu. Klimatizace je pouze na některých, požadavek na ni se musí nahlásit již při rezervaci. Užívání kuchyňského koutu a chladničky též za poplatek. Uklízí se denně, personál je milý a snaživý.
Snídaně se podávají formou bufetu a podle hostů jsou spíše jednodušší a opakují se, ale zastoupeno je v nich vše. Oproti tomu večeře si můžete vybrat ze dvou menu a ve velké většině si je hosté chválí.
Oblázkovo-písečná pláž je vzdálena 250 metrů, přístupná je jen v hlavní sezoně, jindy bývá uzavřena soukromá přístupová cesta. V tomto případě hotel vypravuje minibus na pláž Groticelle. Koupat se můžete i v hotelovém bazénu, u kterého najdete dostatek lehátek a slunečníků zdarma.
Animační program zde neprobíhá, hotel je celkově klidnější. V okolí leží supermarket, ve kterém můžete koupit vše důležité. Doporučuje se navštívit město Tropea, kam vypravuje hotel minibus.
Celkově jsou hosté s dovolenou strávenou zde spokojeni, jezdí sem především páry a rodiny všech věkových kategorií.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>