OLD PALACE RESORT

Hotel vybudovaný ve stylu paláce se nachází na velmi klidném místě v zálivu přímo na pláži. Ubytování nabízí ve velkých dobře vybavených pokojích. O údržbu a čistotu celého prostranství se dobře stará ochotný a vstřícný personál, který se aktivně zajímá o to, zda hostům nic nechybí.
Poskytovanou stravu hosté hodnotí velmi pozitivně, především večerní bufet vyzdvihují. Každý den se připravují pokrmy na jiné téma. Nechybí dostatek čerstvé zeleniny.
Krásná široká pláž s dostatečným počtem lehátek a čistým mořem je plně k dispozici k odpočinku a relaxu. Hotel nabízí klasické možnosti trávení volného času a své animační programy.
Pobyt zde lze vzhledem ke své velmi klidné poloze daleko od veškerého ruchu centra doporučit především těm, kdo si chtějí odpočinout a zrelaxovat se a nevyhledávají bohatý noční život.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>