NESSEBAR BEACH

Starší hotel se nachází na pláži na okraji letoviska Slunečné pobřeží. Skládá se ze dvou budov. Pokoje s běžným vybavením jsou čisté. Personál s výjimkou pár jedinců v restauraci milý a příjemný.
Se stravou jsou hosté spokojeni, je dostatečně rozmanitá a chutná. Mimo hlavní sezonu při úbytku hostů se pestrost a množství úměrně snižuje. Kromě hlavní restaurace jsou k dispozici tři tematické restaurace.
Pláž leží přímo před hotelem. Lehátka a slunečníky za poplatek, ale je možné ležet zdarma u bazénu a do moře si jen odskočit se vykoupat. Pláž je čistá, ale u břehu se někdy naplavují rostliny, zřídka medúzy.
Hosté si chválí animační tým, který vymýšlí pestré programy pro děti i dospělé. Domluvit se s nimi dá i česky a slovensky.
Nákupní možnosti najdete již u hotelu, do samotného centra Slunečného pobřeží se dostanete během čtvrt hodiny chůze. Jezdí sem především páry a rodiny s dětmi.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>