NAUTILUS BARBATI

Hotel je vystavěn v kopci nad mořem. Skládá se z hlavní a čtyř vedlejších budov. Ubytování nabízí ve standardně vybavených pokojích. Jednolůžkové pokoje nemají balkon. Personál je milý a vstřícný.
Stravování nabízí formou bufetové polopenze, možné je přikoupit all inclusive. S rozmanitostí a kvalitou je někdo spokojen více, někdo méně. Nehladoví nikdo. Připravuje se i místní kuchyně. Hotel leží na místě, ze kterého se k ostatním restauracím v letovisku dostanete jen po frekventované silnici bez chodníků, což je někdy nebezpečné. Hosté proto doporučují si připlatit all inclusive.
Pláž jako taková u hotelu není, jsou tam dřevěné plochy s lehátky a slunečníky a vstup do moře je po žebříku. Na pláž se jde po poměrně prudkých schodech. Hotel však vypravuje na nedalekou kilometr vzdálenou pláž Barbati dvakrát denně autobus zdarma. Další možnost koupání nabízí bazén.
Na hotelu neprobíhá animace a ze sportovních možností tu najdete pouze stolní tenis a basketbalové hřiště. Každý pátek se pořádá řecký večer.
Hotel leží na klidném místě. Do centra letoviska Barbati s tavernami a obchody se dostanete pěšky po frekventované a částečně nebezpečné silnici nebo pronajatým vozem. U hotelu najdete též autobusovou zastávku, ze které se dostanete do hlavního města Kerkyry.
Hotel je vhodný pro klienty, kteří chtějí strávit dovolenou v klidu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>