NASHIRA RESORT

Hotel se nachází přímo na pláži a názory na jeho kvalitu se různí. Disponuje celkem moderně vybavenými pokoji, někteří by uvítali důkladnější úklid. Personál hodnotí většina hostů jako milý, jiní jako neochotný, ale k ruským hostům milejší.
Stravu vidí také každý jinak. Převažují kladné názory, z kritiky se vyskytují zmínky o studeném jídle, při delším pobytu opakující se nabídce, nedostatku číšníků a personálu kuchyně obecně a tím pádem čekání na čisté nádobí a stoly, nestíhající obsluhu. Mnoho věcí se prý platí zvlášť i při AI (popcorn, cukrová vata, čerstvá pomerančová šťáva…)
Pláž je písčito-oblázková, najde se tu dostatek lehátek i slunečníků, které jsou k dispozici zdarma.
Zábavný program probíhá ve dne i večer, hosté jsou s ním spokojeni. Animátoři se nevnucují a nikoho nenutí se účastnit. Využít se tu dá několika bazénů, součástí hotelu jsou i dva aquaparky.
V okolí hotelu je spíše jen příroda, za nákupy a zábavou se dá vycestovat do Side nebo Manavgatu místní dopravou nebo taxíky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>