MUZ

Menší hotel s rodinnou atmosférou leží u pláže na okraji Alanye. Disponuje pokoji s běžným vybavením. Z naprosté většiny je výhled na moře. Čistota je všude samozřejmostí a zaměstnanci jsou velmi milí.
Stravování nabízí jako all inclusive. Většina hostů si jej chválí, kuchyně je spíše místní, převládá zelenina ve všech možných úpravách.
Kleopatřina pláž leží před hotelem, lehátka a slunečníky za poplatek. Obsluha na pláži je milá, každý den ji uklízejí. Na vstupu do moře jsou místy kamenné plochy, pro děti nebo starší lidi může být obtížný, obzvláště pokud se zároveň vyskytují vlny.
Za hotelem leží lunapark. Obchody a restaurace najdete v blízkosti, do samotného centra Alanye je to něco přes dva kilometry.
Hotel navštěvují všechny věkové kategorie a pro klidnou dovolenou u moře spojenou s vycházkami do živého centra je velmi vhodný.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>