MUKARNAS SPA RESORT

Resort leží na pláži nedaleko městečka Okurcalar a asi 30 km od Alanye. Ubytování nabízí v hezkých a čistých prostorných pokojích, které jsou moderně vybaveny. Personál se snaží a je milý.
Stravování poskytuje jako ultra all inclusive. Nabídka je velmi rozmanitá a obměňuje se. Pořádají se tematické večery. V případě zájmu mohou hosté povečeřet i v a la carte restauracích, které tu najdou tři. Je tu také několik barů. Kvalita surovin i nápojů je na dobré úrovni.
Pláž leží před hotelem. Lehátka a slunečníky se mohou užívat zdarma. Na pláži i ve vodě se vyskytují větší kameny, obuv do vody je téměř nutností. Dno se svažuje poměrně rychle. Pro lepší přístup je postaveno molo, ze kterého se může do moře skákat s člověk se tak vyhne nepříjemné chůzi přes kameny.
Zabavit se můžete s některým z programů, které pořádá animační tým. Večer se též pořádají vystoupení. Hotel nabízí i množství sportovního vyžití. V jednom z bazénů jsou skluzavky.
Nákupní možnosti najdou hosté v kilometr vzdáleném městečku Okurcalar, určitě je vhodné se podívat i do Alanye, která leží ve vzdálenosti 30 km.
Celkově hotel hodnotí hosté velmi dobře a vhodný je pro rodiny i páry

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>