MÖVENPICK

Nově postavený luxusní resort se nachází v centru přímo na pláži. Jeho pokoje jsou velké a moderně vybavené. Milý a ochotný personál se stará o pohodlí hostů velmi svědomitě, všechny prostory jsou čisté a uklizené.
Stravu hodnotí klienti jako velmi chutnou a rozmanitou, kromě hlavní restaurace je zde na výběr několik tematických restaurací, ve kterých je třeba předchozí rezervace.
Pláž je pokryta jemným světlým pískem a stejně tak jako moře je čistá a uklizená. Hlídá zde bezpečnostní služba, takže během doby, kdy si budete užívat v moři, by se nemělo nic ztratit. Lehátka a slunečníky jsou tady i u bazénů v dostatečném množství.
Možností sportovního vyžití a zábavy je tu nespočet, nikdo by se neměl nudit. V některých pokojích je částečně slyšet hluk z diskotéky sousedního hotelu, ale není to nic rušivého. Prakticky přímo před hotelem je živé centrum s bohatými možnostmi nakupování a zábavy. Krátkou procházkou se dostanete do centra staré mediny, kde můžete poznat život místních obyvatel.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>