MÖVENPICK RESORT & SPA DEAD SEA

Architektonicky zajímavý hotel tvoří několik budov rozmístěných v tropické zahradě a nachází se na břehu Mrtvého moře. Součástí jsou jedny z největších lázní v oblasti. Pokoje s částečně starším vybavením jsou čisté a pohodlné. Personál ochotný.
Snídaně se podávají formou bufetu, večeře je možné si připlatit. Restaurace nabízejí různé národní kuchyně a hostům v nich chutná. Jako všude v Jordánsku jsou ceny alkoholických nápojů dosti vysoké.
Na pláž dojdete skrz hotelovou zahradu a po schodech. Mnoho hostů však upozorňuje, že přístupová cesta k moři je velmi nepohodlná, dřevo a kameny jsou kluzké a hrozí nebezpečí zranění. Lehátka a slunečníky zdarma, vhodná je obuv do vody.
K trávení volného času je k dispozici fitness, tenisové kurty nebo dva bazény. Zajímavé je ale hlavně lázeňské centrum, kde můžete zakusit mnoho různých procedur i s využitím produktů Mrtvého moře a jejich léčivých účinků.
Pokud člověk nechce trávit celý pobyt jen na hotelu, je nutností pronájem automobilu nebo využití služeb taxi.
Míso si lidé vybírají především pro pobyty spojené s lázeňskými procedurami nebo pro několikadenní pobyt během poznávacích zájezdů.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>