MÖVENPICK RESORT AQABA

Hotel se nachází na pláži Rudého moře v letovisku Aqaba. Skládá se z hlavní budovy a rezidence s rodinnými pokoji, která je napojena koridorem. Všechny prostory jsou velmi čisté a s ubytováním jsou hosté spokojeni. Personál je vstřícný a milý.
Snídaně se podávají formou bufetu, večeře lze dokoupit. K dispozici je osm restaurací s různými kuchyněmi. S kvalitou pokrmů jsou hosté spokojeni. V letovisku Aqaba najdete dostatek dalších restaurací.
Soukromá pláž leží před hotelem, hosté mají lehátka a slunečníky k dispozici zdarma.
Animační program se zde nekoná, ale můžete si zacvičit ve fitness centru, zahrát si tenis, užívat jacuzzi nebo masáže. K dispozici jsou tři bazény s různou teplotou vody. Na pláži se provozují vodní sporty.
Letovisko nabízí dostatek možností vyžití, nedaleko se nachází archeologická lokalita Ayla. Také je tu možnost navštívit Izrael nebo město Petra.
Místo je vhodné pro strávení klidné dovolené se službami kvalitního hotelu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>