MITSIS SERITA BEACH

Hotel se nachází na klidném místě asi tři kilometry od letoviska Hersonissos. Ubytování nabízí v poměrně prostorných, čistých a příjemně zařízených pokojích. Většina personálu je milá a ochotná.
V názorech na stravu se hosté neshodnou – polovině přijde vynikající a rozmanitá, druhé polovině stále stejná, bez nápadu a chuťově zvláštní. V nabídce je zastoupena řecká kuchyně. Na jídelně se tvoří fronty. Koktejly v programu all inclusive chutné.
Hotelovou pláží jsou hosté zklamaní. Je malá a tvoří ji kamenité desky. Na vstupu do moře se objevuje mnoho kamenů a mořští ježci, takže obuv do vody je zde nutností. O 300 metrů dál se však nachází písčitá pláž, se kterou jsou hosté spokojeni. Na ní lehátka a slunečníky za poplatek.
Zábava animačního týmu klienty také moc nenadchla, ani večerní programy. V nabídce možnosti sportovních aktivit, včetně vodních sportů na pláži. Pro děti je tu miniklub a bazén se skluzavkami.
Od centra letoviska Hersonissos je hotel vzdálen zhruba 3 kilometry. Je proto vhodný spíše pro odpočinkovou dovolenou a také pro rodiny s dětmi.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>