MITSIS RODOS VILLAGE & BUNGALOW

Hotel leží u vesničky Kiotari a je vystavěn v kopci, tím pádem se zde člověk hodně pohybuje po schodech. Disponuje pěkně zařízenými pokoji. Některé vybavení je již staršího data, ale vše funguje a je čisté. Personál je milý a ochotný.
Stravování poskytuje v programu all inclusive. Nabídka je dostatečně pestrá a chutná. Hosté mají možnost jednou za týden navštívit a la carte pizerii, je potřeba pouze předchozí rezervace.
Pláž je přístupná přes most nad místní komunikací a leží ve vzdálenosti cca 200 metrů. Tvoří ji písek a oblázky, voda je průzračná, lehátka a slunečníky zdarma.
Během dne probíhá animační program, večer se konají různá představení. Hosté tu mají možnosti sportovního vyžití jako např. fitness, tenisový kurt nebo půjčovnu kol.
V okolí najdete omezené možnosti nákupů. Do městečka Lindos je to 12 km a autobusová zastávka stojí před hotelem.
Hotel je vhodný pro všechny generace, špatně se pohybující však mohou mít problém s polohou ve svahu a s množstvím schodů.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>