MITSIS RINELA BEACH RESORT & SPA

Hotel se nachází na pláži v klidnější oblasti. Hosty ubytovává v klasických pokojích s menší koupelnou a starším vybavením. Úklid probíhá denně a personál je milý a ochotný.
Stravu si hosté chválí, při delším pobytu se jídlo sice opakuje, ale je chutně připravené a každý si vybere. Číšníci jsou velmi pozorní, u večeří je vyžadováno formální oblečení.
Pláž a moře jsou čisté, lehátka a slunečníky zdarma. Je tu stanoviště vodních sportů.
Animace v hotelu probíhá po celý den, o děti je tu dobře postaráno a neustále pro ně vymýšlejí zábavu. K dispozici je i bazén se skluzavkami. Dále je tu mnoho možností sportovního vyžití. Dva kilometry od hotelu se nachází aquapark.
Nákupní a zábavní možnosti a taverny najdete v blízkém okolí. Do hlavního města Heraklion je to 12 kilometrů a lze se tam pohodlně dostat místní dopravou, jejíž zastávka je před hotelem.
Celkově je toto místo vhodné pro strávení aktivnější dovolené nebo pro rodiny s dětmi, pro páry a jedince hledající klid tu bude docela rušno.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>