MITSIS RAMIRA BEACH

Hotel se nachází ve středisku Psalidi nedaleko pláže ve vzdálenosti 4 km od hlavního města Kós. Ubytování nabízí v pokojích rozmístěných v hlavní budově a několika dalších blocích. Pokoje jsou prostorné, pěkně zařízené a najdete v nich vše potřebné. Personál se snaží a je milý.
Stravování formou all inclusive je dostatečně pestré a chutné. Vše je čerstvé a doplňuje se. Kromě hlavní restaurace tu mají ještě italskou a čínskou.
Pláž leží asi 30 metrů od hotelu, musí se přejít silnice. Místy na ní leží dost kamenů, vstup do vody je prudší. Není moc vhodná pro malé děti. Lehátka a slunečníky zdarma. Hotelové bazény jsou naplněny mořskou vodou.
O zábavu se zde stará animační tým. Kromě jeho programů mají hosté k dispozici víceúčelové hřiště, minigolf, tenis a další sportovní vyžití. Na pláži se provozují vodní sporty. Večer se konají různá vystoupení.
V blízkém okolí stojí pár dalších hotelů, pro nákupy a živější centrum je nutné navštívit hlavní město. Autobusová zastávka je před hotelem.
Hotel je vhodný pro všechny generace.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>