MITSIS LINDOS MEMORIES

Hotel se nachází na klidném místě 1,5 km od městečka Lindos. Disponuje prostornými pokoji s kvalitním vybavením, mezi které patří i župany a trepky. Nabízí též ubytování v mezonetech. Zaměstnanci jsou velmi ochotní a snaží se hostům pobyt co nejvíce zpříjemnit.
Stravování je zajištěno formou polopenze, přičemž snídaně jsou bufetové a večeře výběr z menu. Pokrmy jsou chutné. Jednou týdně se pořádá řecký večer s hudbou.
Soukromá pláž je čistá a leží před hotelem. Tvoří ji písek a oblázky, doporučuje se přibalit obuv do vody. Lehátka a slunečníky zdarma.
Animační programy zde neprobíhají, večer se pravidelně konají různá hudební vystoupení. Pro aktivní je tu fitness, dále je součástí hotelu wellness centrum.
V areálu najdete malý obchůdek s nejnutnějšími potřebami. Další jsou až v Lindosu. Autobusová zastávka stojí 200 metrů od hotelu.
Pobyt zde je vhodný pro odpočinkovou dovolenou, jezdí sem převážně páry.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>