MITSIS LAGUNA RESORT & SPA

Luxusní nedávno postavený hotel se nachází u pláže na klidném místě, asi 3 km od centra letoviska Chersonissos. Pokoje má rozmístěny v několika bungalovech v rozlehlé zahradě. Je zde část pro rodiny s dětmi a pro lidi, kteří radši klid. Pokoje jsou prostorné, moderně vybavené a čisté. Personál snaživý a ochotný.
Stravování poskytuje formou all inclusive. Kromě hlavní restaurace tu najdete 5 a la carte, do kterých je nutná předchozí rezervace. Zájem je velký, tak se doporučuje rezervovat co nejdříve. V oblasti kvality jídel jsou hosté velmi spokojeni a na všem si pochutnají.
Pláž je pro mnohé docela zklamáním, pro kapacitu hotelu je malá. Pokrývá ji hrubý písek, na vstupu do moře i v moři se vyskytují kameny. Lehátka a slunečníky zdarma. Další, o něco lepší pláže najdete v okolí. V reálu najdete i bazény s mořskou vodou.
O zábavu se stará animační tým a myslí na děti i dospělé. Děti najdou v jednom z bazénů skluzavku, mají tu hřiště a v restauraci dětské menu. Ze sportovních nabídek zde najdete fitness, tenis, volejbal nebo plážové sporty. Hotel má též své wellness centrum, kde si můžete dopřát různé procedury.
Hotel leží na klidném místě jako poslední v řadě. V okolí najdete několik obchůdků nebo restaurací. Do Chersonissu se můžete dostat autobusem.
Místo je vhodné pro klidnější dovolenou. Hosté jsou s hotelem spokojeni, jediné co jim dojem trochu kazí je menší pláž s horším vstupem.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>