MITSIS BLUE DOMES

Nedávno postavený resort se nachází asi 5 kilometrů od střediska Kardamena. Je vystavěn v mírném kopci a v areálu se v závislosti na konkrétním místě ubytování pohybujete po schodech. Disponuje moderně vybavenými pokoji rozmístěnými v několika vilách. Personál se snaží a je ochotný.
Stravování all inclusive. Kromě hlavní restaurace je možné jej využívat ještě v deseti dalších tematických. Do některých je nutné si vstup zarezervovat den předem. Hostům vadí, že především v hlavní sezoně se při rezervacích, ale i při návštěvě hlavní restaurace tvoří fronty. Jinak kvalitu a pestrost stravy hodnotí pozitivně.
Pláž pokrytá drobným štěrkem se rozprostírá před hotelem. Lehátka a slunečníky zdarma. Podle některých hostů jich je nedostatek a bývají brzy rezervovaná.
Pořádá se zde pestrý animační program a sportovní program. Pro děti tu mají hřiště a bazén se skluzavkami. Ten je naplněn sladkou vodou, ostatní mořskou.
V okolí nenajdete kromě pustiny nic, několik obchůdků funguje v rámci resortu. Autobusová zastávka pro cestu do Kardameny stojí před hotelem.
Hotel je vhodný pro klidnou dovolenou, osoby s omezenou pohyblivostí by si pobyt měly rozmyslet.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>