MISTRAL

Hotel leží v klidné části letoviska Kolymbia. Nedávno prošel rekonstrukcí. Ubytování nabízí v moderně vybavených pokojích zařízených nábytkem a doplňky v pestrých barvách. Zaměstnanci jsou milí a pozorní, pracuje zde několik Slováků.
Stravování poskytuje v programu all inclusive. Nabídka je rozmanitá a chutná. Podává se místní i mezinárodní kuchyně. Nápoje přijdou hostům příliš sladké.
Pláž leží asi 200 metrů od hotelu. O kousek dál najdete další, menší pláž s přístavem, ze kterého se vyplouvá na různé výlety. Obě se svažují pozvolna, jsou písčito-oblázkové a lehátka a slunečníky na nich jsou za poplatek.
Během dne probíhá animační program, večer se konají různá vystoupení. Animátoři jsou milí a nikoho nenutí. Ze sportovních nabídek zde najdete tenis nebo fitness.
V okolí najdete obchody i restaurace. Letovisko je dobrým výchozím bodem pro výlety po ostrově, z přístavu se dají podnikat lodní výlety.
S kvalitou hotelu jsou hosté spokojeni, je vhodný pro všechny generace.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>