MIRAMAR PETIT PALAIS

Hotel se nachází asi 300 metrů od pláže. Skládá se z hlavní budovy a několika bungalovů. Během zimy 2013/14 prošel částečnou rekonstrukcí. Většina pokojů je však v původním, špatném stavu, vyskytuje se tu plíseň a zatuchlina, přehozy přes postel jsou flekaté, nábytek opotřebovaný. Personál se snaží.
Stravování nabízí jako polopenzi nebo all inclusive. Nabídka přijde většině hostů rozmanitá a chuťově také dobrá. U polopenze nejsou v ceně nápoje.
Na pláž dojdete asi po 300 metrech. Pokrývá ji jemný světlý písek a svažuje se pozvolně. Vyskytuje na se ní vyplavená mořská tráva. Snaží se ji však odklízet. Lehátka a slunečníky za poplatek.
Během den probíhá pestrý animační program. Animátoři jsou přátelští a nevnucují se. Možnosti sportovního vyžití méně rozmanité než je v oblasti obvyklé. Mají tu balneo centrum. Večer se nepravidelně konají zábavné programy.
Omezené nákupní možnosti najdete v okolí, do centra města Midoun je to 6 km.
Hotel je vhodný pro lidi, kteří nejsou nároční na ubytování.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>