MIMOSA/HEDERA

Komplex leží v zátoce Malinica u města Rabac a skládá se ze čtyř ubytovacích zařízení – hotely Mimosa, Hedera, Narcis a kempu Oliva. Hedera a Narcis prošly renovací, Mimosu čeká během zimy 2013/14. Klimatizace za příplatek. V hotelu Hedera si někteří hosté stěžují na nepohodlné matrace a na to, že klimatizace je až od třetího patra. Pokoje jsou spíše menší, vybavení záleží na konkrétním hotelu. Také počet výtahů by mohl být vyšší, stává se, že lidé dlouho čekají. Personál se snaží a chová se přátelsky.
Stravovací program si mohou hosté vybrat polopenzi nebo plnou penzi, u večeře bývá v ceně nápoj. Strava hostům chutná a nabídka je rozmanitá. Vše probíhá formou bufetů. Jídelny připadají hostům při větší obsazenosti hotelu malé, některé pokrmy bývají pouze na začátku a později je již nedoplňují.
Oblázková pláž leží ve vzdálenosti 100 – 200 metrů, nejblíže stojí hotel Mimosa. Lehátka a slunečníky za poplatek. Podle mnohých je přelidněná. Každý z hotelů má bazén, u nich stojí k dispozici lehátka zdarma a slunečníky za poplatek. Vnitřní bazény (vyhřívané od poloviny května do poloviny září) jsou v červenci a srpnu mimo provoz.
Po celý den probíhá u hotelu animační program, v odpoledních hodinách je podle některých hostů příliš hlučný. K dispozici jsou i zařízení pro různé sporty.
Centrum městečka s mnohými možnostmi nákupů a zábavy k dosažení během patnácti minut chůze. Hotel navštěvují všechny generace.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>