MIKRI POLI

Hotel leží na jihu ostrova ve svahu asi 1 km od centra vesničky Makrigialos. Je postaven ve svahu a skládá se z několika nízkých domků. Pokoje jsou prostorné, čisté s moderním vybavením. Personál se usmívá a rád pomůže a poradí.
Stravování poskytuje v programu all inclusive. S nabídku jsou hosté velmi spokojeni, překvapuje je rozmanitost a pestrost nabízených pokrmů. Najdou tu mnoho druhů masa, zeleniny i ovoce, připravují se ryby i typické místní speciality. Nabídka během svačin je taky dobrá, zmrzlinu chválí.
Pláž leží před hotelem. Hodí se i pro malé děti, protože je písčitá a svažuje se pozvolna. O kus dál se nachází skála, u které je možné při šnorchlování pozorovat podmořský život. Lehátka a slunečníky zdarma.
Konají se tu denní i večerní animační programy. Péče o děti a zábava pro ně jsou tu na dobré úrovni. Ze sportovních nabídek tu najdete fitness nebo multifunkční hřiště, součástí resortu je i lázeňské centrum. Bazénů je tu několik pro dospělé i pro děti.
V okolí najdete pár obchůdků, můžete se projít do vesničky Makrigialos a navštívit tamější malý přístav. Do vzdálenějších míst se dostanete autobusem.
Hotel je vhodný pro hosty, kteří preferují zůstat po celou dovolenou spíše na jednom místě. Nabízí kvalitní služby, dobré jídlo a kvalitní zázemí pro děti. Spokojeni jsou i nároční klienti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>