MIKRI POLI

Hotel se nachází na klidném místě u letoviska Kolymbia a skládá se z několika nízkých budov. Disponuje příjemně zařízenými pokoji s částečně starším vybavením, ale vše je čisté a funkční. Zaměstnanci jsou vstřícní a rádi pomohou.
Stravování poskytuje v programu all inclusive. Hosté jej velmi chválí a jsou s nabídkou spokojeni v oblasti rozmanitosti i chuťově. Vždy se najde dostatek různých druhů masa, ryby, zelenina, ovoce, zákusky i zmrzliny.
Na pláž je to asi 200 metrů přes místní komunikaci. Hosty zklamalo, že se na ní a ve vodě vyskytuje poměrně dost kamenů a vstup do moře je tak obtížný. Lehátka a slunečníky za poplatek.
O zábavu se stará animační tým. K jeho práci nemají hosté námitky. Součástí resortu je i malý aquapark se skluzavkami a tobogány, který potěší všechny věkové kategorie. Také nabídka sportovního vyžití je bohatá. Na pláži se provozují vodní sporty.
K obchodům a tavernám dojdete po deseti minutách. Autobusová zastávka je poblíž hotelu a dopravíte se z ní do hlavního města nebo do Lindosu.
Hotel je vhodný převážně pro rodiny s dětmi, které tu také převažují. Kdo hledá odpočinkovou dovolenou, tomu by mohl větší počet dětí vadit. Jinak jsou hosté se vším spokojeni, chválí si především stravu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>