MERYAN

Hotel leží v oblasti Alara přímo u pláže. Disponuje příjemně zařízenými pokoji, úklid je pečlivý a pravidelný, zaměstnanci milí a ochotní.
Stravu nabízí jako ultra all inclusive. Hosté jsou s ní velmi spokojeni a chválí si ji ve všech oblastech – v rozmanitosti, množství, kvalitě, vzhledu i chuti.
Pláž leží před hotelem a má oblázkový, až kamenitý vstup do moře. Doporučuje se obuv do vody nebo k přímému vstupu do moře využít přistavěné molo. Dno se svažuje velmi rychle. Lehátka a slunečníky zdarma.
Na hotelu najdete mnoho možností trávení volného času. Zdejší animační tým hodnotí hosté velmi kladně – animátoři jsou zábavní, všestranní, mají dobré nápady. Někteří jsou Češi, což ocení především děti a jejich rodiče. Večer se pořádají kulturní představení.
Nákupní možnosti jsou v cca 1,5 km vzdáleném Alara Bazaru. Hotel do něj několikrát denně vypravuje autobus, dá se tam pohodlně dojít i pěšky. Alanya nebo Side jsou vzdáleny cca 30 km a jezdí tam místní doprava.
Hotel je vhodný pro páry i rodiny všech generací, mnozí hosté se vracejí opakovaně.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>