MERRIL’S I, II, III

Jedná se o menší komplex třech dvoupatrových hotelů na stejné úrovni umístěný na 11 kilometrů dlouhé pláži v letovisku Negril. Pokoje jsou jednoduše vybavené, najdete v nich vše potřebné. Hosté mohou využít zařízení všech tří objektů. Personál je milý, dotazy a reklamace vyřeší.
Nabídka all inclusive je jednodušší, ale to je dáno menší kapacitou hotelu. Najíst se můžete v restauraci libovolné části, vyplatí se tudíž zjistit co se kde který den nabízí. Takto se dá každý den najít jídlo, které vám zachutná.
Písečná pláž leží přímo před hotelem.
Animace zde neprobíhá, hosté se však mohou zabavit při stolním tenise, biliáru nebo využít za poplatek nabídky vodních sportů na pláži.
Hotel se zavírá ve 22 hodin a hlídá jej bezpečnostní služba. Wifi na recepci zdarma. Město Negril je vzdáleno cca dva kilometry, dojít do něj se dá po pláži nebo se můžete svézt taxi. Výlety se vyplatí kupovat u místních prodejců.
S ubytováním budou spokojeni méně nároční, kteří nehledají luxusní resort, ale spíše se seznámí s místním stylem života.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>