MELIA TORTUGA BEACH RESORT & SPA

Nově postavený resort se nachází na jihozápadním pobřeží ostrova Sal. Ubytování nabízí v prostorných moderně vybavených čistých pokojích rozmístěných ve vilkách v zahradě. Personál je vstřícný a s dobrými znalostmi angličtiny.
V rámci all inclusive mají hosté plnou penzi formou bufetu s výběrem nápojů a snacků během dne. Stravovat se kromě hlavní restaurace mohou v a la carte restauracích, kde je potřeba pouze předchozí rezervace. S kvalitou a chutí pokrmů jsou hosté spokojeni. Lahve s vodou dostanete na všech barech.
Pláž, resp. přístup do moře, je nejčastěji kritizovaným bodem na hotelu. Ve vodě je množství ostrých kamenů a vzhledem k velkým vlnám a silným spodním proudům je vstup do vody až nebezpečný. To se však dá vyřešit kratší procházkou podél pobřeží, kdy během pár minut dojdete na pěknou písečnou pláž s pohodlným vstupem do vody. Lehátka a slunečníky na hotelové pláži zdarma, u bazénu bývají i přes zákaz rezervací brzy zabraná.
Animační programy probíhají poklidně, večer se konají různá zajímavá vystoupení. Wifi je zpoplatněná. Na pláži možnost surfování a kitingu,v hotelu fitness centrum nebo wellness (ceny poměrně vysoké).
Do cca tři kilometry vzdáleného města Santa Maria vypravuje hotel zdarma shuttle. Pro individuální výlety je vhodné pronajmout si automobil, případně výlety koupit u místních pořadatelů v Santa Marii.
Ubytování je vhodné pro všechny generace. Hosté by měli počítat s procházkou, pokud se budou chtít koupat v oceánu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>